Docentendag 25 maart 2026

Op woensdag 25 maart 2026 is onze jaarlijkse Docentendag in Hart van Holland in Nijkerk. Lees er hier meer over of meld je direct aan via onderstaande knop.

 

Het programma is van ca. 8.30 uur tot 15.00 uur. De exacte planning volgt later.

Leren met de voeten in de klei

Tijdens deze Docentendag trekken we onze werklaarzen aan en gaan we met elkaar aan de slag. Onder begeleiding van de dagvoorzitters Sandra Meijer en Victoria Fens duiken we in het ontstaan van Concreet Onderwijsproducten en het tienjarige bestaan, waarin jullie een belangrijke rol spelen.

 

De nieuwste ontwikkelingen komen voorbij en we kijken niet alleen terug, maar vooral ook vóóruit naar aanleiding van het Klanttevredenheidsonderzoek.

 

Dus pak die werkhandschoen op en ontmoet elkaar, leer van elkaar en geniet!

Inschrijven workshops

Tijdens de twee workshoprondes die volgen is er van alles te kiezen op het gebied van pedagogiek, didactiek, innovatie en regelgeving. En natuurlijk het kijkje bij elkaar in de keuken onder het motto ‘Gluren bij de buren’. 

 

Bekijk hier de toelichting op alle workshops.

(Let op: Als de link niet opent, kopieer deze link dan een andere browser: https://ap.lc/hLQzc)

 

Meld je uiterlijk woensdag 4 maart aan en geef je voorkeur aan voor de te volgen workshops via dit aanmeldformulier.

 

Tijdens de lunch en borrel is er volop gelegenheid om met elkaar te netwerken. 

Eerdere edities

Editie 2025
Gebouw 055 Apeldoorn

  • 5 februari 2025
  • Ongeveer 250 bezoekers
  • Thema: Samen groeien we verder

Editie 2024
B&I park Harderwijk

 

  • 7 februari 2024
  • Ongeveer 250 bezoekers
  • Thema: Goed voor elkaar
  • Spreker: Henno Oldenbeuving

Editie 2023
De Fabrique Utrecht

 

  • 8 februari 2023
  • Ongeveer 200 bezoekers
  • Thema: Blijf in beweging
  • Spreker: Erik van ‘t Zelfde